Bizkandırayız Platformunun Toplantısı KYÖD’te

Bizkandırayız sosyal paylaşım grubunun oluşturduğu Müzik Topluluğu ve Şiir Topluluğu üyelerinin tertipleyip gerçekleştirdiği kahvaltıda konser organizasyonu Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) Lokalinde gerçekleştirildi. Oldukça keyifli geçen ve çok sayıda katılımcının olduğu kahvaltı organizasyonunun ev sahipliğini Platform kurucusu Aygün - Nurşen Aynagöz ve Müzik Topluluğu eğitmenleri Engin - Şahin Ecevit çifti yaptı.

+8
Haber albümü için resme tıklayın

Sunuculuğunu  Ebru Turhan Çetiner’in yaptığı program Müzik Topluluğu eğitmeni Engin Ecevit ve Platform Kurucusu Aygün Aynagöz’ün konuşması ile başladı.

Aynagöz; Sosyal Paylaşım sitesini, Bizizmitiz grubundan esinlenerek kurulduğunu ve Müzik, Şiir, Okuma, Gezi Toplulukları ile geliştirdiklerini, gerekli yer bulunulursa Kandıra içinde de benzer organizasyonları yapabileceklerini anlattı. K.Y.Ö.D‘e ve Kandıra Ç.Y.D.D’ne teşekkür etti.

Şiir Okuyanlar

Şiir Topluluğu üyeleri sırasıyla: Sabahat Ulutaş, Levent Aydoğdu, Figen Dağdeviren ve Nisa, Deniz, Olcay ve Zafer Tokdemir ailesi şiir etkinliklerinde anılan şairlerin şiirlerini okudular.

Saz Sanatçıları

Keman: Ahmet Efe Küçük, Özge Aysu, Kabak Kemane: Berkan Geçgen, Çello: Onur Aysu, Ritm Sazlarda: Melek Karagöz Evircan, Metin Sabancı ve Aygün Aynagöz, Klarnet: Şefik Kaplan, Ud: Utku Ergil ve Engin Ecevit

Koro Üyeleri

Şahin Ecevit’in yönettiği Bizkandırayız Müzik Topluluğu üyeleri; Bircan Ertaş, Nurşen Aynagöz, Nurdan Bebek, Deniz Açıkgöz, Olcay Tokdemir, Aytaç Kürekçioğlu, Neslihan Küçük, Merve Baykara, Aysel Öztan, Gül Alkan, Fatoş Cansever Özdayıoğlu, Günay Çölmek, Yalçın Akkan, Levent Açıkgöz, Levent Özdil, Atilla Öztan,Tarık Kardeş, Serdar Dündar, Kadir Özdemir ve Günay Gülcü

Büyük İlgi

Büyük ilgi gören toplantıda: eski Kandıra Belediye Başkanı Kenan Evin, Kocaeli İyi Parti il yönetim kurulu yöneticisi Salim Yaşar, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak, 4.Başkan Günay Gülcü(2000-2002), 12.Başkan Prof. Dr. Mehmet Bayrak(2016-2018) ve Yönetim Kurulu üyesi Salih Horoz, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı Hikmet Özdemir, Genç Kandıralılar Derneği Başkanı Nurullah Özer, Gazeteci Yazar Mustafa Küpçü, Kandıra Cumhuriyet Halk Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Açıkgöz, Av. Figen Dağdeviren, Av. Arman Öztan, Kandıra Devlet Hastanesi Dahiliye uzmanı Dr. Hacer Baltaoğlu, Diş Hekimi Arda Öztan, Gölcük Halk Bankası Müdiresi Mehtap Memiş, Kandıra İş Bankası Müdürü Serkan Geçgen, İşinsanı Bülent Bebek, Ertunç Kuş, Belgin - Murat Yüksel, Ahmet Bozdemir, Cennet İsmail Ayhan, Nagehan Şenol Sol, Rafet Özcan, Leyla Derya Özen, Saim - Saime Aysu, Mehmet Ayhan, Bahadır Memiş, Hakan Saltık, Cihan Aktürk, Yahya Aydın ile Kandıra  Lisesinde görev yapmış olan Emekli Coğrafya Öğretmeni Nesin Evliya ve çok sayıda katılımcı vardı.

1 Bizkandırayız Müzik Topluluğu eğitmeni Engin  Ecevit açış konuşmasını yaparken

2 Günay Cömlek şarkı söylerken3

3 Mustafa Küpçü, Kenan Evin ve Deniz Evin

4 Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak ve kahvaltıya katılanlar

5 Tokdemir Ailesi birlikte şiir okurken.. Nisa, Deniz, Zafer ve Olcay Tokdemir

6 Nurşen - Aygün Aynagöz çifti “Bana yardan vazgeç derler” şarkısını seslendirirken

7 Kabak Kemane: Berkan Geçgen, Keman: Ahmet Efe Küçük

8 Bizkandırayız Müzik Topluluğu Şefi Şahin Ecevit ve Koro üyeleri

9 Udi Utku Ergil, Klarnet sanatçısı Şefik Kaplan

10 Kandıra Lisesinde görev yapmış olan Emekli Coğrafya Öğretmeni Nesin Evliya’ya çiçek takdimi 

11 Ebru Turhan Çetiner ( Sunucu), Melek Karagöz Evircan (Ritm Saz), Engin Ecevit (Udi)

12 Bizkandırayız Müzik Topluluğu üyeleri eğitmenler Engin - Şahin Ecevit çifti ile

13 Ocak 2020 - Kent --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Güncel Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Güncel Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Kocaeli Markaları

Güncel Kocaeli, Kocaeli ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (262) 323 31 00
Reklam bilgi


Anket Yeni sitemizi nasıl buldunuz?