CHP İzmit’te 10 mahalle delegesi belirlendi

CHP İzmit İlçe Örgütü Kadıköy Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Cedit Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Ayazma Mahallesi, Malta Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Sanayi Mahallesi ve Körfez Mahallesi’nde delege seçimlerini tamamladı.

+10
Haber albümü için resme tıklayın

CHP İzmit İlçe Örgütü Kadıköy Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Cedit Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Ayazma Mahallesi, Malta Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Sanayi Mahallesi ve Körfez Mahallesi’nde delege seçimlerini tamamladı. Delege seçimlerinin başlamasının ardından CHP İzmit İlçe Örgütü’nde kongre süreci resmen başladı. Kongre surecinde ilk olarak mahalle delegeleri belirlenmek üzere sandıklar kuruldu. Delegeleri belirlemek üzere sandığa giden partililer kendi mahallelerinde oy kullandı. Kadıköy Mahallesi’nde 11, Gündoğdu’da 4, Yenidoğan Mahallesi’nde 6, Tepeköy Mahallesi’nde 7, Gündoğdu Mahallesi’nde 4, Ayazma Mahallesi’nde 6, Malta Mahallesi’nde 7, Yeşilova Mahallesi’nde 6, Sanayi Mahallesi’nde 1, Körfez Mahallesi’nde ise 6 delege seçildi.

YÜZDE 60’IN ÜZERİNDE OY KULLANILDI

Delege seçimleriyle ilgili konuşan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, “Bugün delege seçimlerimizin ilk günü. Şuana kadar 7 mahallede seçimlerimizi gerçekleştirdik.  Seçimlerimiz gayet güzel bir atmosferde yapılıyor. Partili arkadaşların özverileriyle yüzde 60’ın üzerinde üyemiz oy kullandı. Buda bizi memnun ediyor. Bu daha da gelişecektir. Katılımı yüksek tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Oy kullanan arkadaşlarımıza partimize sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. İnşallah kongre süreci de hem partimize hem de İzmit’e hayırlı olacaktır” diye konuştu.

SON OLARAK KÖYLERDE SEÇİM OLACAK

Sözlerini sürdüren Çakar, “Şuanda 2 veya 3 mahallede çift liste olma ihtimali var.  Bunlarda bizim partimizin demokrat tarafını ortaya koyuyor. Listelerde mühim olan herhangi bir tatsızlık olmamasıdır. Bunun içinde tüm arkadaşlarımıza göstermiş oldukları sağduyudan dolayı teşekkür ediyorum. Yarın ilçe merkezimizde çift liste olma ihtimali olan mahallerin seçimleri var. Son olarak da köylerimizde seçimlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

KADIKÖY MAHALLESİ İsmail Bilgili, Bülent Sevgi, Sadık Aşkın, Kenan Dülger, Erol Çalım, Yasin Yıldız, Sinan Kulaç, Orçun Çavuş, Semih Şeker, Ayhan Pamuk, Suat Çertel.

YENİDOĞAN MAHALLESİ Hüseyin Okur, Hatice Altındaş, Duygu Arduş, Naim Tan, Selçuk Kurcan, Nuri Çakmak.

CEDİT MAHALLESİ Gökhan Korkmaz, Vedat Özdenizer, Buse Atilla, Ümit Nejat Yenal, Abdürrahim Aka, Fikri Erkan. 

TEPEKÖY MAHALLESİ Sadık Yıldız, Zeliha Özer, Önder Karaman, Ahmet Özcan, Bulut Toksöyle, Erdal Kahraman, Bahadır Göreşen.

GÜNDOĞDU MAHALLESİ Mehmet Baştürk, Nesrin Toker, İskender Akgün, Hakan Oruç.

AYAZMA MAHALLESİ

Yener Erdem, Birgül Gök, Şerif Kılıçkara, Fikri Zanbak, Faruk Köseoğlu, Gültekin Misket.

MALTA MAHALLESİ

Neslihan Çakır, Ergül Öz, İlhan Güzel, Tuncay Filiz, Mehmet Önder, Kadem Seymen, Ulaş Kaan Kahraman.

SANAYİ MAHALLESİ

KÖRFEZ MAHALLESİ

YEŞİLOVA MAHALLESİ

10 Kasım 2019 - Kent --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Güncel Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Güncel Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Kocaeli Markaları

Güncel Kocaeli, Kocaeli ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (262) 323 31 00
Reklam bilgi


Anket Yeni sitemizi nasıl buldunuz?