Ahbap Gebze kuruluyor

Haluk Levent tarafından kurulan ve kısa sürede tüm Türkiyeye yayılan Ahbap Grubu Gebzede kurulmaya hazırlanıyor. Ahbap Gebze Kocaelinden ayrılarak şehir statüsünde değerlendirilecek.

Ahbap Türkiye genelinde birçok il ve ilçede özellikle genç nüfusun katılım gösterdiği oluşumun üyeleri örnek projelere imza atıyor. Ahbap üyeleri bulundukları bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatırken farkındalık yaratan projeleriyle de örnek oluyor. Ahbap Kocaeli olumsuz koşullardaki evlerde yaşam mücadelesi verenlere yardım eli uzatırken diğer yandan sahil temizliği sigarayı bıraktırma donör ve kan bağışı gibi örnek projelere imza atmıştı. Gebzede belirli bir üye potansiyeline ulaşan Ahbap Kocaeli Gebzede kurulmaya hazırlanıyor.

ŞEHİR STATÜSÜNDE DEĞERLENDİRİLECEK

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Ahbap Kocaeli Şehir Başkanı Melike Kutbay Ahbap paylaşmak yardımlaşmak ve tüm canlılara doğaya saygı gösterip öğrenmek üzerine kurulu şeffaf şefkatli bir insanlık hareketi. Kocaelide birçok olumlu sosyal sorumluluk projelerine imza attık. Birçok aileye insana umut olduk. Bizden yardım isteyenlerden desteğimizi hiçbir zaman esirgemedik. Ahbap Kocaeli olarak Gebze Bölgesinde belirli bir üye sayısına ulaştık. Ahbapta ilçeler belirli bir sayıya ulaştıklarında il merkezinden ayrılarak şehir statüsünde değerlendiriliyor. Bunlara Keşan Alanya Tarsus örnek. Gebze Bölgesi de belirli bir sayıya ulaştığı için Kocaelinden bağımsız hale getiriyoruz. Gebzede bulunup bizlere destek olmak isteyen herkesi Ahbap Gebzeye davet ediyoruz dedi.

16 Ağustos 2019 - Kent --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Güncel Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Güncel Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Kocaeli Markaları

Güncel Kocaeli, Kocaeli ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (262) 323 31 00
Reklam bilgi


Anket Yeni sitemizi nasıl buldunuz?