Aydın, yeni projelerini açıkladı

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın 5’nci kez başkanlığı kazanmasının ardından yeni yönetimiyle yapacağı projeleri açıkladı

Haber albümü için resme tıklayın

KASKF Başkanı Murat Aydın “İsim sponsorları, sağlık, tüm liglerimizin top sponsorluğu, takımlara malzeme, topun kullanılmadığı branşlara da, insan yaşarken anılmalı diyerek tesislere isimlere verilmeli. Aktif sporcuların ulaşımı ile ilgili çalışmalarda sona geldik. İnternet sitemizi daha etkin kullanacağız. İl Kültür Müdürlüğü, Büyükşehir, İlçe belediyelerle birlikte hareket edip spor turizmini canlandırmak için elimizden geleni yapacağız. Kültür sanat faaliyetlerine ağırlık verip, her ayın belirli dönemlerinde ilçelerde sohbetler gerçekleştireceğiz. Eşim ve kızım haklarını bana helal etsin. Bundan sonraki dönemlerde kadınların sporun, spor yönetiminin içinde yer alması için çaba sarf edeceğiz.

AKILLI TELEFONLARA UYGULAMA

Başkan Aydın”Akıllı telefonlara KASKF’nin uygulamasını sağlayacağız. Bugün maçkolik var, amatör maçların da bu sistem üzerinden canlı takip edilmesini beraberce sağlayacağız. Gençlik ve spor festivallerini yapacağız. Tabii ki bu işe sizler destek vereceksiniz. İl spor protokolü ile mükemmel bir iletişimimiz var. Onların katkıları ile projelerimizi hayata geçireceğiz. İlimizde Fair-Play kurulu oluşturacağız. Burada basınımızdan destekler alacağız. Aylık Fair Play ödülleri vereceğiz. Engelliler ile alakalı sportif faaliyetlerimiz olacak. Özellikle Ampüte futbol takımını kurma girişiminde olacak. KASKF’de kan bankası oluşacak ve bir birimize bu konuda yardımcı olacağız.

İNTERNET TV’Sİ KURMAK İSTİYOR

Ulusal bayramlarda her türlü etkinliğin içinde yer alacağız. Amatör sahalarda sağlık kabini eksikliğimiz var. Bunları da beraber yapacağız. Kulüplere tüm branşlarda eğitim toplantıları olmazsa olmalarımızdan olacak. Stat ve salonlarımızda ortak kullanım malzemelerimizi tek bir yerde birleştirip belirli noktalarda kullanılmasını sağlayacağız. Tüm müsabakaların oynandığı dönemlerde arkadaşlarımız maçları takip edecek. Üniversitelerimizdeki öğrencilerimizin kulüplerde stajyer olmalarını sağlayacağız. Antrenörlük bölümü öğrencileri için de çalışmalarımız olacak. İnternet TV’si kurmak istiyor. Burada 24 saat yayın yapılması için bir sistemi beraberce kurmak istiyoruz. Burada da basınımıza ihtiyacımız var. Futbolda lige katılım bedelini Büyükşehir desteği ile ödüyoruz.

HER İLÇE’YE MASTER LİGİ

KASKF Başkanı Murat Aydın “Antrenör ücretleri ile ilgili de önümüzdeki günlerde Spor İl Müdürlüğü, Milli Eğitim müdürlüğümüzün de desteği tüm antrenörlerin ücretlerini ödemek gayretinde olacağız. Sporda şiddeti yüzde 94 bitirdik. İlçeler arası sportif etkinliklerle samimiyeti pekiştireceğiz. Toplantılarımızda emniyet ve milli eğitimden de temsilciler olacak. Tüm ilçelerin spor planlamasını çıkarıp politika belirleyeceğiz. Masa tenisi, satranç, basketbol gibi branşlarda kurumlar arası sportif etkinliklerimiz olmalı. Masterler ligimizi her ilçeye yaymamız lazım. Değerli arkadaşlarımız var. Tüzüğümüzde de yazılı olan bir konu var.

SAĞLIK KURULU OLUŞTURACAĞIZ

Başkan Aydın son olarak “Sağlık Kurulu oluşturacağız. Bu işten anlayanlar kurulda olacak. Bizden gözlemci olacak. Eğitim kurul olacak. Spor kurulu oluşacak. Herkesten burada arkadaşımız olacak. Araştırma ve geliştirme kurulumuz olacak. Hukuk kurulu olacak. Bayan hukukçu arkadaşımız Eda Hanım yeni dönemde hem disiplin hem de hukuk kurulunda önemli çalışmalar gerçekleştirecek. Kadınlar kurulumuz oluşacak. Kadınlar bünyesinde çalışmalar yapılacak. Ortalama 70’e yakın arkadaşımız ile kurullarımız işlevsel bir halde olacak. Bu projelerimizi hep beraber yapacağız. Spor yöneticileri olarak her şeyi takip edeceğiz, dik olacağız. Size daha iyi imkanlar verebilmek için mücadele ediyoruz” dedi.

11 Haziran 2019 - Kent 7 Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Güncel Kocaeli Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Güncel Kocaeli hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (262) 323 31 00
Reklam bilgi

Anket Yeni sitemizi nasıl buldunuz?